makijaż permanentny

Czym jest makijaż permanentny ?

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, który ma na celu trwałe podkreślenie brwi, oczu oraz ust. Zabieg polega na aplikacji naturalnego barwnika pod skórę przy użyciu jednorazowego kartridża. Makijaż permanentny pozwala zarówno na dużą oszczędność czasu podczas codziennej pielęgnacji, nienaganny wygląd tuż po przebudzeniu, czy też podczas wizyty na basenie, ale również drobną korektę urody. 

Mikropigmentacja brwi

Idealny kształt brwi to rzadkość. Najczęściej włoski rosną nieregularnie, a poprzez częstą depilację znacznie się osłabiają, stają się rzadsze, jaśniejsze i w końcu nieodwracalnie wypadają. W przeciwieństwie do zabiegów z wykorzystaniem henny które dają krótkotrwały efekt, makijaż permanentny brwi zostaje z nami na dłużej i utrzymuje się nawet do 3 lat od wykonania zabiegu.

Mikropigmentacja ust

Każda kobieta marzy o pięknych, zmysłowych i pełnych ustach, które będą przyciągać wzrok mężczyzn, a u kobiet będą budzić zazdrość. Jednak nie zawsze w ciągu dnia Twój makijaż ust jest idealny. Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu ust. Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili. Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się ich idealnym wyglądem niezależnie od sytuacji!

Mikropigmentacja powiek

Oczy są najważniejszym elementem kontaktu z drugą osobą. Dlatego też podkreślenie ich delikatnym makijażem jest tak ważne. Jeśli często malujesz rzęsy oraz kreski na górnej i dolnej powiece powinnaś pomyśleć o tym by mieć je na stałe. Zaoszczędzisz czas na codziennym makijażu, zyskasz idealny rysunek kreski, a Twoje oko będzie pięknie podkreślone nawet po nocnym demakijażu i porannym przebudzeniu. Makijaż permanentny oczu podkreśli kobiece piękno oraz sprawi, że w każdej sytuacji makijaż będzie trwały i nieskazitelny.

Skontaktuj się z nami i umów na wizytę.

Uzupełnij formularz kontaktowy i wybierz zabieg którego ma dotyczyć zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe i pomożemy Ci dobrać dogodny termin.
Cennik
Makijaż permanentny Brwi150 minut800 PLN
Makijaż permanentny Brwi - odświeżenie150 minut600 PLN
Makijaż permanentny usta150 minut900 PLN
Makijaż permanentny Kreska zagęszczająca linie150 minut550 PLN
Makijaż permanentny Kreska dekoracyjna150 minut750 PLN
Call Now Button Przewiń do góry